La Casa De Fermin 'Casa Para Familias'
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' Mar del Plata legfeljebb 8 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint az Aquopolis, 2 km-re található.
A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően a Balneario Mirador 9 19 percnyi sétára, az Aquarium pedig 3 km-re van a szálláshelytől.
A 3 hálószobás szálláshely fürdőszobái bidét, külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
Egy teakonyha, valamint elektromos vízforraló, hűtő és konyhai edények is rendelkezésre áll a nyaraló. A vendégek vacsorázhatnak az Antares Faro vendégszeretetét élvezve, amely karnyújtásnyira van ettől található a Mar del Plata városi szállástól.
- Helyi látnivalók
- Peralta Ramos Woods1978 km
- Piedra Marina746 km
- Balneario Mirador 91067 km
- Abracadabra Beach944 km
- Beach Nail Art MNY1919 km
- Playas del Sur2293 km
- Playa Alfar1247 km
- Balneario Piedra Marina749 km
- Repülőterek
- Astor Piazzolla nemzetkozi repuloter24 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szolgáltatások
- Szolgáltatások házi állatoknak
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Ülősarok
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Táblajátékok
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' befogadóképessége?
A La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' kínál konyhai felszereltséget?
Ez a La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' elektromos vízforralóval, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' területén tartózkodunk?
Mar del Plata nevezetességei közé tartozik a Playa Mariano- SPA & Beach CLUB és a Balneario Mirador 9, amelyek 3 km-re, illetve 1 km-re találhatók a La Casa De Fermin 'Casa Para Familias' területétől. Ezenkívül az Aquarium (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.